Аква-чистка позвонить (066) 931-33-37   позвонить (093) 447-33-37   позвонить (067) 935-33-37   позвонить прайс на послуги
UA RU
Аква-чистка
 
Краща
химчистка мебели
 
у Києві
звони!

ОЗОНУВАННЯ ПОВІТРЯ

Озонування є найбільш ефективним засобом очищення і оздоровлення повітря. За допомогою озонування можна знищити віруси, бактерії, плісняву, алергени. Також озонування знищує комах, примушує гризунів покинути житло. Крім того, озон дозволяє на 100% нейтралізувати пари ртуті, якщо в кімнаті розбився термометр.

Методика озонування абсолютно нешкідлива для людини, після цієї процедури в кімнаті не залишається різких або неприємних запахів.

химчистка дивана

Навіщо треба озонування повітря?

Озонатор воздуха

 

Найчастіше, озонування повітря в Києві, в компанії "Аква-Чистка" замовляють для дезодорування приміщення. Найпоширеніші випадки - запах затхлості, гару після пожежі, цвіль у кімнаті. З цими проблемами потрібно боротися глобально, тобто, знищувати джерело запаху. Оскільки озон згубний для будь-яких мікроорганізмів, він не просто маскує неприємні запахи, а знищує їхнє джерело. Звісно ж, у разі ураження кімнати пліснявою, одного тільки озонування недостатньо. Важливо знизити рівень вологості, встановити якісну систему вентиляції, щоб забезпечити постійний приплив повітря. Це дасть змогу унеможливити зростання цвілі в майбутньому.

Що кажуть наші клієнти

 

Головною причиною, через яку очищення повітря озоном користується підвищеним попитом, є повна безпека методу. Після завершення процедури ви можете відразу ж повернутися до звичного життя, без необхідності чищення поверхонь у приміщенні. Єдиний важливий момент: ми завжди попереджаємо клієнтів - перебувати в кімнаті, де проводиться озонування повітря, не можна. Високі концентрації озону можуть викликати неприємні відчуття, опіки слизових оболонок. Тому після озонування досить просто провітрити приміщення, щоб видалити залишки озону.

Навіщо треба озонування повітря?

- озонаторів можна назвати унікальним способом очищення повітря від будь-яких алергенів, забруднень, вірусів і бактерій. Озонування повітря здатне:

-Знищити алергени, знезаразити приміщення від вірусів, бактерій, патогенних мікроорганізмів;

-Нейтралізувати пари ртуті;

-Видалити спори і грибки, що провокують зростання плісняви;

-Знищити комах, сприяти виведенню гризунів;

-Видалити неприємні запахи, за рахунок ліквідації їх джерела.

 

Разбился градусник что делать, куда звонить в Киеве?

067-935-33-37

разбился градусник куда звонить

Утилизация ртути проводится службой МЧС

Основні особливості і переваги озону

Який механізм впливу озонатора? Ця установка генерує озон, молекула якого складається з молекули кисню (О2) та атома кисню (О). Секрет полягає саме в цьому атомі, який легко від'єднується від основної молекули і приєднується до інших молекул, змінюючи їхній склад і властивості. Приєднуючись до парів ртуті, бактерій, вірусів, атом кисню нейтралізує і руйнує їх. Дезінфікуючі властивості озону набагато ефективніші за хлор, до того ж, цей газ згубний для пилових кліщів. Таким чином, озонування повітря в Києві дає змогу заощадити витрати, за одну маніпуляцію провести дезінфекцію приміщення, дезодорування повітря, нейтралізацію грибка, плісняви та пилових кліщів.

Найбільш затребуваним озонування повітря залишається для алергіків, сімей з маленьким дітьми, особливо в період епідемій грипу, респіраторних інфекцій. Знезараження приміщення дає змогу скоротити ризик захворювання на вірусні інфекції. Також озонування повітря в Києві варто замовити, якщо в будинку є домашні тварини, щоб нейтралізувати запахи сечі котів, собак. Ці запахи вважаються одними з найбільш складних для виведення, з ними нелегко впоратися підручними засобами або побутовою хімією. Озон впливає на молекули сечовини, бактерії, знищуючи саме джерело смороду.

 устранение запахов

Що ви отримуєте, замовляючи озонування повітря:

 • Швидка обробка приміщення - знезараження відбувається за декілька хвилин;

 • Видалення джерел будь-яких смердючих запахів;

 • Після процедури не залишається ніяких різких запахів, не потрібно додаткове прибирання;

 • Стерилізація усіх поверхонь, продуктів харчування дозволяє застосовувати цю процедуру для обробки продуктових складів, холодильників;

 • Можливість використання для обробки води, оскільки озон не змінює її склад і властивості;

 • Повне знищення пилових кліщів і алергенів;

 • Знищення грибків і плісняви.

Озонування повітря можна замовити для нейтралізації пари ртуті - якщо ви розбили термометр, енергозберігаючу лампу. Озон окислює ртуть, перетворюючи її на солі, безпечні для людини. Після обробки приміщення ділянки, забруднені ртуттю, легко помітити - на них залишаються білясті плями, які можна обережно прибрати вологою ганчіркою. Завдяки озонуванню, вам не доведеться витрачати час і сили, щоб провести ретельне прибирання приміщення, викликати бригаду МНС.

Неприятные запахи как их убрать?

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ОЗОНУВАННЯ?

Перед виконанням процедури з приміщення виводяться люди і тварини, на озонаторі встановлюється таймер. Тривалість дії вибирається, залежно від міри забруднення приміщення, мети озонування. Після відключення таймера, в приміщення можна зайти через півгодини, коли концентрація озону знизиться до меж норми.

Очищення повітря із застосуванням озону можна проводити у будь-яких приміщеннях - квартирах, будинках, коморах, гаражах, складах, автомобілях. Скрізь, де є необхідність дезинфекції або видалення смердючих запахів, озонування підходить якнайкраще.

За допомогою озонатора можна поліпшити стан здоров'я :

 • Скоротити ризик алергічних реакцій;

 • Поліпшити стан при депресії;

 • Поліпшити концентрацію уваги, стимулювати мозкову діяльність;

 • Підвищити тонус і поліпшити загальний стан організму;

 • Прискорити одужання після операцій, складних захворювань;

 • Зменшити головні болі;

 • Стимулювати роботу імунної системи.

Замовляйте очищення повітря промисловим озонатором у компанії "Аква-Чистка", щоб гарантувати повне видалення будь-яких патогенів, бактерій, вірусів, очищення повітря і оздоровлення.

Технологія видалення запаху озоном полягає в наступному: в приміщенні встановлюється озонатор, запускається таймер, перед його включенням з приміщення треба видалити людей і тварин.

Така вимога викликана тим, що високі концентрації озону викликають неприємні відчуття, можуть привести до опіків слизових оболонок. Після того, як таймер відключить озонатор, в приміщення можна буде зайти через півгодини - за цей час озон розпадеться до гранично допустимої концентрації.

Ефект після озонування

Якщо вас цікавить не лише дезинфекція квартири озоном, але і відновлення , вам цікаво знати про те, яких ефектів можна досягти завдяки цій операції:

- Мінімізувати появу алергій;

- Налагодити роботу імунної системи;

- Поліпшити роботу мозку, підвищити концентрацію;

- Позбавитися від головних болів;

- Поліпшити тонус і загальний стан організму;

- Позбавитися від наслідків стресу, скоротити ризик виникнення депресії;

- Прискорити загоєння ран, полегшити протікання захворювань.

Обробка квартири озоном дає змогу не тільки вбити патогенні мікроорганізми, ліквідувати запахи, а й поліпшити самопочуття. Регулярне очищення повітря промисловим озонатором у Києві в офісах допоможе підвищити продуктивність і ефективність робочого процесу.

ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ ОЗОНОМ

Очищення повітря промисловим озонатором може виконуватися не тільки в житлових приміщеннях, а й у транспортних засобах. Наприклад, якщо вам потрібно позбутися неприємних запахів у транспорті, знезаразити салон, тоді послуга озонатор на прокат (Київ) буде дуже доречною.

Озон проникає в будь-які, навіть важкодоступні місця, тому ефективність цієї процедури досягає 99%.

Після озонації приміщення не треба додатково прибирати і мити, оскільки усі поверхні стерильні, а озон не залишає після себе ніяких слідів.

Єдине, коли потрібне вологе прибирання - якщо вам необхідно прибрати ртуть озоном у Києві. Після того як під впливом озону ртуть розпалася на оксиди і солі, їх потрібно видалити з приміщення.

Обробку озоном можна проводити на продуктових складах, в магазинах, ресторанах, оскільки після дії цим газом термін зберігання продовжується в 2-3 рази.

Використання озонатора дозволяє відразу вирішити ряд проблем - знищити запахи, грибки, мікроби, пліснява, оздоровити мікроклімат.

Додаткова інформація в розділі: Поради з хімчистки меблів

Очищення приміщень від плісняви, неприємних запахів може перетворитися на справжню катастрофу, якщо не призвати на допомогу сучасні технології. Видалення запаху стає набагато простіше із застосуванням промислового озонатора.

ДЕЗИНФЕКЦІЯ І ОЗОНУВАННЯ ПРИМІЩЕНЬ

Компанія "Аква-Чистка" пропонує послуги з дезинфекції і видалення будь-яких запахів, найстійкіших і давніших, за допомогою озонування. Це екологічно чиста технологія очищення, суть якого полягає у використанні концентрованого озону. Озон взаємодіє з хімічними і мікробіологічними сполуками, руйнуючи їх клітини, після чого перетворюється на кисень.

Озонування приміщень дає змогу швидко і легко видалити будь-які, найстійкіші запахи: сечі, цвілі, гару, сигарет, запахи після ремонту. Крім того, озон нейтралізує мікроорганізми, збудників багатьох хвороб, тому з його допомогою проводиться дезінфекція.

Ключові переваги озонації приміщень:

· Немає необхідності в попередній підготовці - з приміщення треба тільки вивести усіх людей і тварин;

· Озон знищує будь-які патогенні мікроби і бактерії;

· Оперативне виконання процедури - не більше за півгодини;

· Озон вбиває джерело запахів, а не маскує їх;

· Після озонування не залишається слідів і запахів;

· Озонація не впливає на смакові якості води і продуктів, тому може проводитися на продуктових складах;

· Дезинфекція озоном в 15 разів ефективніше, в порівнянні з хлорними з'єднаннями;

· Після озонування треба просто провітрити приміщення, щоб видалити залишки озону.

Якщо ви давно не можете вивести неприємні запахи, або бажаєте ізолювати приміщення, Quality Клінінг завжди прийде на допомогу.

ОЗОНУВАННЯ САЛОНУ АВТОМОБІЛЯ

Не менш затребуваною є і озонування салону автомобіля, в якому щодня скупчується міський пил, вихлопні гази, промислові відходи. Якщо додати до цього запахи поту, шкірного жиру, сигарет, створюється дуже неприємний аромат. Забруднення, що скупчуються в салоні автомобіля, поступово отруюють організм, провокують хронічні респіраторні захворювання, алергічні реакції. Чищення салону машини озоном - найбільш ефективний і дієвий метод, за допомогою якого можливе повне видалення забруднень. Озон не просто очищає салон, він вбиває віруси і мікроби, проникаючи в усі щілини. Після подібної обробки салон автомобіля стає практично стерильним. Окрім цього, є і інші переваги озонування салону автомобіля:

· Знищення патогенних вірусів до 300 разів швидше за інші методи;

· Знезараження салону;

· Усунення джерела неприємного запаху, а не його маскування.

Сморід в салоні - усього лише наслідок накопичення забруднень, і навіть найдорожчими ароматизаторами їх не видалиш. Не відкладайте на потім очищення салону, потурбуйтеся про чистоту транспортного засобу і своє здоров'я.

У компанії “Аква-Чистка” ви можете замовити озонування будь-якого автомобіля - легкового, вантажного, автобуса. Просто оформіть заявку, а ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Як замовити ОЗОНУВАННЯ ПОВІТРЯ
Дзвінок та консультація
Проконсультуємо з будь-яких питань, прорахуємо вартість робіт та погодимо зручний для Вас час виїзду
1
 2
Безкоштовний виїзд
навченого та обладнаного спеціаліста з хімчистки у призначений час за Вашою адресою
Виконаємо роботи вдома
Ви можете бути присутніми в процесі хімчистки та вказати Ваші додаткові вимоги та побажання
3
 4
Оплата після закінчення роботи,
коли Ви переконаєтесь у якості виконаної роботи. Надаємо 14 днів гарантії на виконане чищення
Часті питання
 1. Яким чином відбувається озонування?

  Наші співробітники застосовують промислову гармату-озонатор, яка виробляє озон в концентрованому виді.

 2. Чи можна знаходитися в приміщенні під час процедури?

  Ні. Концентрований озон може викликати опіки слизових оболонок. Тому усім людям і тваринам треба покинути приміщення. Після завершення процедуру досить на півгодини провітрити кімнату, щоб видалити залишки озону.

 3. Коли можна замовити озонування?

  Наша компанія працює без вихідних, ви можете залишити заявку на будь-який день.

 4. Чому озон знищує патогены?

  Озон - потужний окисник, молекули якого приєднується до молекул токсинів, руйнуючи їх структуру.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ ЧИ ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Просто залиште Ваш номер телефону, і ми передзвонимо найближчим часом!

позвонить