Аква-чистка позвонить (066) 931-33-37   позвонить (093) 447-33-37   позвонить (067) 935-33-37   позвонить прайс на послуги
UA RU
Аква-чистка
 
Краща
химчистка мебели
 
у Києві
звони!

Хімчистка матраців у Києві

Регулярне чищення матраца потрібне, щоб підтримувати в чистоті спальне місце і забезпечити відмінні умови для нашого гарного настрою і самопочуття. На матраці, окрім стандартних плям поту, сечі, продуктів, знаходяться крихітні мікроби, пилові кліщі, які помітно погіршують стан здоров'я.

Хімчистка матраца із застосуванням хімічних препаратів на основі мінералів повністю знищує забруднення, патогенну флору. Препарати підбираються безпечні, для людини і тварин, з легким, приємним запахом.

химчистка дивана

Видалимо бруд, пил та
неприємні запахи

Знищимо пилових
кліщів та бактерії

Виведемо будь-які
свіжі плями

Повернемо насиченість
кольори та яскравість

iso 9001:2008

Навіщо потрібна хімчистка матраців?

Чистота спальні і спального місця, зокрема, є ключовим чинником нашого гарного настрою і самопочуття. Чомусь, коли ми проводимо генеральне прибирання приміщення, ми ретельно миємо підлогу, вибиваємо килими, робимо прання або чистимо штори, на забуваємо про найголовніше - ліжко. Адже на матраці щодня скупчуються мікрочастинки епідермісу, в нього вбирається піт, шкірне сало. Якщо додати до цього пил і плями, які залишаються від пролитих напоїв, продуктів, виходить досить неприємна картина.

7 ступенів чищення матраців

процесс чистки дивана
 1. Діагностика матеріалу та підбір хімії
 2. Вакуумне чищення
  (видаляємо грубий бруд)
 3. Вибиваємо бруд
  (наносимо засіб для чищення під тиском 3 атм.)
 4. Чистимо у 2-х режимах:
  1. струмінь хімії 3 атм.
  2. всмоктування бруду в апарат
 5. Видаляємо плями
  (5 видів засобу для виведення плям)
 6. Промиваємо водою під тиском
 7. Сушимо
  (витяжка вологи апаратом або сушіння обдуванням - дод. Послуга)
Вартість хімчистки матраців

Хімчистка дивана

диваны

від 550 грн

Хімчистка крісла

кресла

від 250 грн

Хімчистка матраца

матрасы

від 450 грн

 

Хімчистка ковра

ковры

від 75 грн/м2

Хімчистка кожаних меблів

кожаный диван

від 550 грн

Хімчистка штор

шторы

від 35 грн/м2

 

Хімчистка офісних крісел

офисные кресла

від 150 грн

Хічтиска стільців

стулья

від 85 грн

Хімчистка ковроліну

ковролин

від 25 грн/м2

Що кажуть наші клієнти

 

За правилами, чистити матраци треба регулярно, принаймні, один раз в рік. Якщо цього не робити, в матраці активно розмножуються пилові кліщі, для яких пил, висока температура і вологість є ідеальним місцем існування. Вченими доведено, що в матраці, який не чиститься більше п'яти років, скупчується близько двох кілограмів частинок шкіри, волосся, пилу, що омертвіли. Тільки подумайте, в яких умовах вам доводиться спати!

 

Клещи в матрасе

Чим ми чистимо меблі

Використовуємо в роботі професійну клінінгову техніку Karcher та Edic, а також сертифіковану гіпоалергенну та безпечну для дітей та тварин еко-хімію.

средства для чистки

100% Eco

ok Засоби органічного походження

ok Безпечно для дітей віком від 0 міс.

ok Безпечно для людей, схильних до алергії

ok Безпечно для домашніх тварин

ok Безпечно для вагітних і годуючих мам

ok Засоби не залишають різких запахів

сертификат сертификат техника
Якість до та після
угловой диван до и после чистки
Усунення слідів
копаті та гару
чистый диван до и после чистки
Виведення плям
вина
мягкий диван до и после чистки
Глибоке очищення
від пилу та паразитів
ковер до и после чистки
Чищення засоленостей
та відновлення кольору
матрас до и после чистки
Виведення плям
сечі
бильярд до и после чистки
Чищення делікатних
поверхонь

Звичайно ж, так - наша компанія, "Аква Чистка", застосовує в роботі високоякісну хімію, яка дозволяє вивести будь-які відомі види плям, якщо вони свіжі і не затиралися самостійно.

Чищення матраців від плям виконується із застосуванням миючих засобів, які відрізняються вигідним балансом високої ефективності і екологічної безпеки.

Для людини небезпечний не сам пиловий кліщ, а продукти його життєдіяльності - вони осідають на шкірі, в дихальних шляхах. Крихітні відходи, які залишають після себе пилові кліщі, можуть провокувати розвиток респіраторних захворювань, дерматитів, екземи, головні болі. Оскільки ми проводимо щодня близько восьми годин на матраці, дуже важливо підтримувати його в ідеальному стані. Особливо актуальна хімчистка матраців для алергіків, сімей, в яких є маленькі діти.

У прагненні заощадити, власники матраців часто намагаються почистити їх самостійно. Краще, що можна зробити своїми силами, це почистити матрац пилососом, щоб видалити пил, частинки волосся з поверхні. Не варто проводити вологе чищення своїми силами, використовуючи підручні побутові засоби. По-перше, в домашніх умовах складно висушити матрац повністю, отже, надмірна волога спровокує зростання грибка і плісняви. По-друге, залишки бруду і мильної піни важко видалити, тільки якщо у вас немає миючого пилососа зі спеціальними насадками. Тому, до плям на матраці додадуться неприємний запах, залишки миючого засобу.


Якщо вам потрібно в терміновому порядку чищення двомісного, полуторного матраца, чищення дитячого матраца - залишайте заявку, і найближчим часом до вас виїде команда фахівців. Ми виїжджаємо на замовлення по Києву і Київській області, відрізняємося оперативністю реагування.

ТИМЧАСОВІ ВИТРАТИ ХІМЧИСТКИ МАТРАЦІВ

Багато наших клієнтів турбує питання - за який часовий проміжок ми можемо впоратися з плямами на матраці? В середньому, чищення ортопедичного матраца вдома займає близько 1-1:30. Якщо забруднення занадто сильні, поверхня виробу рясно покрита плямами, чищення може зайняти близько 2 годин.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ХІМЧИСТКА МАТРАЦІВ?

Чищення матраців вдома відбувається у декілька етапів.

-На першому етапі ми визначаємо характер забруднень, підбираємо під них відповідну хімію.

-Далі обов'язково видаляємо поверхневе сміття, пил, вовна і волосся - за допомогою вакуумного пилососа. Це необхідно, щоб дрібні смітинки не змішувалися з водою, не погіршували ефективність подальшого очищення.

-Далі в миючий пилосос додається розчин з підібраного миючого засобу, який під тиском подається на поверхню матраца. Під впливом миючої суміші плями і бруд розчиняються, практично, миттєво, після чого всмоктуються, разом із загиблими кліщами і сапрофітами спеціальною насадкою пилососа.

Після такого ефективного чищення іноді залишаються особливо стійкі плями - тоді настає черга використання ефективних засобів для виведення плям на основі біологічно активних компонентів. У нашому арсеналі - п'ять різних речовин для видалення плям, тому ми легко підберемо потрібний тип.

-Коли усі забруднення з поверхні пішли, настає завершальний етап хімчистки матраца вдома: промивання чистою водою, яка також подається під тиском.

фото: чистим матрасы на дому

Матрац висихає самостійно за 4-7 години, але якщо ви хочете прискорити цей процес, замовте послугу витягу залишків вологи, за допомогою вакуумної насадки.

ЯКІ ТИПИ МАТРАЦІВ ВИ МОЖЕТЕ ОЧИСТИТИ?

Таке питання ми також часто чуємо від потенційних клієнтів. У компанії "Аква Чистка" можна замовити видалення плям з матраців будь-якого типу : хімчистка матраца з мемори, чищення ортопедичного матраца відбуваються однаково ефективно.

Важливо відмітити, що чищення ортопедичного матраца, який відрізняється багатошаровою конструкцією, треба проводити регулярно. Річ у тому, що без професійного устаткування його складно очистити від забруднень.

Ми використовуємо спрощений метод чищення екстрактора крісел і матраців, при якому глибокі шари матраца, його структура залишаються незайманими. Тому вам нічого боятися, що основа вашого затишного і комфортного ліжка втратить свої властивості.

эко чистка матраса

ВИДАЛЕННЯ РІЗКИХ ЗАПАХІВ З МАТРАЦІВ

Одним із затребуваних і популярних питань, які задають нам клієнти, є - чи виконуємо ми послугу видалення запаху сечі кішки з матраців в Києві?

Так, цю послугу ми надаємо, причому, на найвищому рівні. Усі власники цього милого, вусатого створення знають, наскільки складно вивести запах котячої сечі, особливо, міток. Багато хто намагається вивести запах оцтом, але коли йдеться про матрац, цей спосіб дає не занадто утішливі результати.

Ми використовуємо високоякісну хімію, яка діє на компоненти котячої сечі, розкладаючи їх і нейтралізуючи запах. Завдяки такому підходу, вам не треба буде викидати матрац, а спокійно насолоджуватися сном на запашному ліжку.

Секрет чистоти і свіжості

Головною зброєю проти бруду, неприємного запаху і плям, яке ми використовуємо - являється насадка екстрактора і потужні миючі пилососи фірми Karcher і EDIC.

КОМУ ДОВІРИТИ ЧИЩЕННЯ ОРТОПЕДИЧНОГО МАТРАЦА?

Краще всього замовити послугу (дезинфекція і чищення матраців) у професіоналів - компанії "Аква-Чистка". Ми маємо великий досвід роботи в цій сфері, використовуємо тільки високоякісне устаткування виробництва всесвітньо відомої компанії Karcher, EDIC, Chemspec.

детский матрас - до и после химчистки
Чистка матраса в среднем длится 1:30. Срок высыхания от 4 до 7 часов!

Задоволення максимум, клопоту – нуль.

Послуга хімчистка матраців вдома позбавляє вас від набагато більше витратного транспортування матраца в цех по чищенню. Набагато простіше викликати бригаду "Аква Чистка", яка за допомогою потужного устаткування, біорозкладаній хімії швидко видалить усі плями, запахи тварин, складні забруднення.

Але головне, що ви отримуєте після виконання професійного чищення вдома - поліпшення стану здоров'я. Адже з глибин матраца були видалені кліщі, патогенні мікроорганізми, які непомітно для вас отруювали організм продуктами життєдіяльності.

Хімчистка м'яких меблів вдома, завжди допоможе Вам вирішити навіть дуже складні проблеми.
  

ЧИСТИЙ МАТРАЦ - ЛЕГКО І ПРОСТО

Співробітники компанії "Аква-Чистка" допоможуть заощадити ваші сили, зберегти матрац і продовжити термін його експлуатації. Ми оперативно виїжджаємо на замовлення, працюємо по Києву і Київській області, використовуємо в роботі потужне устаткування, безпечні чистячі засоби. Чи треба вам почистити дорослий або дитячий матрац, видалити стійкі забруднення або неприємні запахи, ми гарантуємо ідеальний результат!

Чищення матраца в Києві виконується за допомогою миючих пилососів Karcher і EDIC, в резервуар якого додається миючий засіб. Розчин подається на поверхню матраца під тиском, розщеплює бруд, знищує пилових кліщів, бактерії, алергени. Якщо на матраці залишаються плями, вони додатково обробляються засобами для виведення плям. Залишки бруду і мильного розчину видаляються насадкою екстрактора - виріб залишається лише трохи вологим, тому висихає без додаткової сушки.

Компанія "Аква-Чистка" проводить хімчистку матраців будь-якого типу - ортопедичних, з ефектом мемори, звичайних ватних. Структура, пружинні блоки, в процесі чищення ортопедичних матраців, залишаються незайманими, на них не потрапляє волога. Після професійної хімчистки матраца ви отримуєте ідеально чисте спальне місце, без неприємних запахів, плям. Завдяки регулярному чищенню матраца, вам не доведеться міняти його, ви зможете довгі роки насолоджуватися спокійним і здоровим сном, без додаткових витрат.

Навіщо потрібна хімчистка матраців?

Часто причина нашого поганого самопочуття і неприємних симптомів знаходиться зовсім поряд, а саме - в нашому спальному місці. Чистота спальні, зокрема, ліжка визначає наш фізичний і психологічний стан. Кожен може згадати, як неприємно спати на брудному ліжку і наскільки комфортні відчуття ви переживаєте, коли лягаєте в чисте ліжко. Але ж матрац ми не міняємо і не стираємо, отже, на ньому щодня накопичуються забруднення. Навіть коли ми проводимо генеральне прибирання, ретельно чистимо усі куточки, та про матрац забуваємо. Загалом, це не дивно, адже почистити великий матрац - справа дуже морочлива.

Також на матраці щодня залишаються частинки епідермісу, осідає пил, в нього вбирається піт і шкірний жир. Також на матраці можуть виявлятися біологічні виділення, в невеликих кількостях - сеча, кров.

У сім'ях з маленькими дітьми однієї з головних причин замовити хімчистку матраца вдома являється сеча, запах якої вивести дуже важко. 

Погодьтеся, відпочивати на ліжку, від якого несе старою сечею, мало приємного. Певний внесок в забруднення матраца вносять і домашні улюбленці, які можуть перевернути на ліжко склянку або кухоль з напоєм, походити брудними лапами або ж справити природні потреби.

Як ви можете судити, матрацу дістається неабияка доля забруднень, позбавитися від яких своїми силами практично неможливо. Позбавитися від усіх цих забруднень, видалити неприємні запахи дозволить професійне чищення матраца, яке виконує компанія "Аква-Чистка".

Невидима небезпека

Але головна причина замовляти хімчистку матраців додому у Києві - це пилові кліщі. Ці крихітні паразити живуть в пиловому, теплому і вологому середовищі. Матрац для цього підходить ідеально.

Пиловий кліщ не можна розглянути без мікроскопа, тому їх укуси на шкірі ви не зможете відчути. Пилові кліщі не кусаються, в звичному розумінні, оскільки живляться мертвими клітинами епідермісу. До речі, щодня людина втрачає до 1.5 грама шкіри, яка осідає у вигляді пилу на усіх поверхнях, залишається у вигляді найдрібнішого пилу на постільній білизні, матрацах.

Пилові кліщі селяться колоніями, іноді їх кількість може досягати 10 000 особин на 1 грам пилу. Причому, є безпечна кількість - до 100 кліщів на 1 грам пилу. При кількості 500 кліщів у людини може починатися напад астми. Якщо перевищена і ця концентрація, починається алергія і хронічний риніт. Часто продукти життєдіяльності пилових кліщів можуть провокувати роздратування слизових оболонок(очей і дихальних шляхів), висипання на шкірі, атопічний дерматит.

Як скоротити кількість пилових кліщів в кімнаті? Зробити це нескладно, якщо дотримуватися ряд правил:

 • Зменшити кількість м'яких меблів, текстильного декору, м'яких іграшок, по можливості, встановити меблі з оббивкою з шкіри;
 • Позбавитися від вовняних килимів, а також від килимових покриттів з високим ворсом, в якому скопичується багато пилу;
 • Замінити пухові або пір'яні перини на синтетичні матраци;
 • Попрати в гарячій воді усе постільне приладдя, після чого просушити їх на відкритому повітрі;
 • Провести вологе прибирання з сольовим розчином(5-10 столових ложок солі на відро води);
 • Робити вологе прибирання, протирати від пилу усі книжкові полиці, обдати окропом увесь посуд на полицях серванта;
 • По можливості, скоротити кількість книжок, оскільки на них збирається багато пилу;
 • Провести прибирання в кімнаті за допомогою пилососа з водяним фільтром;
 • Підтримувати рівень вологості не вище 40%;
 • Встановити кондиціонери, що уловлюють частки менше 30 мікрон.

 

Звичайно ж, важливим пунктом в прибиранні кімнати і позбавленні від пилових кліщів являється хімчистка матраца. Завдяки дії на матрац гарячого чистячого засобу, який дезинфікує поверхні і наповнювача, гинуть не лише кліщі, але і інша патогенна мікрофлора. Щоб уникнути розмноження цих крихітних паразитів, підтримувати матрац в ідеальному стані, рекомендується проведення хімчистки не менше два раз на рік. Така частота хімчистки є оптимальною, оскільки більшість матраців двостороння: одна сторона, легша, для літа, друга сторона, з додаванням шерсті, для зимового періоду.

Чому не варто чистити матрац своїми силами?

Перше, на чому варто загострити увагу: використання звичайної побутової хімії, яка продається в найближчому господарському магазині, може обернутися алергічними реакціями. Пояснимо детальніше. Без застосування спеціального устаткування, миючого пилососа, украй складно вимити усю хімію з оббивки і наповнювача матраца. Отже, частинки хімії залишаться в цьому виробі, а ви вдихатимете їх кожного разу, коли лягаєте на ліжко.

Другий важливий момент - вологість. У домашніх умовах, тільки якщо ви не живете в приватному будинку і не проводите чищення влітку, висушити матрац проблематично. Такий великий виріб просто не висохне в квартирі. Наслідки досить ясні: неприємний запах тухлості, грибок і пліснява, які ви можете навіть не помітити, адже вони оселяться в наповнювачі матраца.

У кращому разі, ви зробите плями на оббивці матраца менш помітними, також зменшите інтенсивність неприємного запаху. При найгіршому варіанті - ризикуєте зіпсувати виріб, мікроклімат в кімнаті, надихатися побутовою хімією, яка в 98% випадків не проходить тести на гіпоалергенність і токсичність

Особливо складно надається самостійне чищення двостороннього матраца, оскільки такий виріб просто не висохне в домашніх умовах. Зимова сторона з додаванням шерсті сохне довго і ви ризикуєте виростити на матраці колонію грибка.

Компанія "Аква-Чистка" пропонує послуги професійної хімчистки матраца в Києві. Час виконання процедури - від одного до двох годин. Точний час залежить від міри забрудненості, розмірів матраца, матеріалу оббивки, вибраної технології.

Етапи проведення хімчистки матраца

Щоб гарантувати 100% результат - ідеальну чистоту виробу, без плям і бруду, процедура виконується поетапно.

 • Спочатку проводиться ретельний огляд виробу, оцінюється міра забруднення, підбираються препарати для конкретного типу текстилю;
 • За допомогою вакуумного пилососа видаляються крихти, волосся, пил;
 • За допомогою екстрактора чистячий засіб під тиском подається на поверхню матраца;
 • При необхідності - глибша обробка плям;
 • Промивання чистою водою;
 • Сушка.

Користуватися матрацом можна через 1-2 години після завершення процедури хімчистки.

Повне видалення забруднень і знищення грибків, пилових кліщів можливо завдяки правильно підібраним чистячим препаратам. Кваліфіковані співробітники компанії "Аква-Чистка" встановлюють оптимальну температуру, до якої нагрівається вода, кут розташування насадки, для правильного подання чистячого препарату, щоб добитися видалення плям будь-якої природи, смороду.

Ключова гідність хімчистки екстрактора від "Аква-Чистка" - використання безпечних препаратів на основі натуральних компонентів. Одним з інгредієнтів чистячих засобів є звичайна сода, яка ефективно видаляє забруднення. Хімічні засоби для чищення матраців не мають різких запахів, навпаки, після завершення процедури на виробі залишається легкий, запашний аромат.

Головні причини вибрати хімчистку матраців додому у Києві :

 • Повне знищення забруднень;
 • Видалення неприємного запаху;
 • Свіжість оббивки матраца;
 • Повернення первинного зовнішнього вигляду.

 

Основні плюси і мінуси хімчистки матраців методом екстрактора

Базова перевага цієї технології полягає у безпеці, оскільки компанія "Аква-Чистка" використовує тільки препарати, у складі яких містяться мінеральні компоненти.

У числі інших переваг варто відмітити:

 • Видалення до 99% забруднень будь-якого походження, у тому числі, білкових, жирових плям;

 • Вмдалення неприємних запахів за рахунок знищення причини смороду;

 • Екстракторні машини дозволяють легко очищати великі площі, у тому числі, матраци;

 • Доступна ціна;

 • Повернення матрацу ідеального зовнішнього вигляду.

 

Наша компанія не дає гарантію на 1% плям, оскільки деякі види застарілих забруднень неможливо вивести. Особливо, якщо до цього замовник намагався почистити матрац звичайними побутовими засобами для прання текстилю, засобами для виведення плям. Такі препарати тільки консервують частинки плями(жир, барвники, білкові з'єднання), що значно ускладнює завдання по видаленню плям.

Щоб досягти ідеального результату, машиною екстрактора повинен управляти кваліфікований фахівець - саме такі співробітники працюють в компанії "Аква-Чистка".

З мінусів технології можна назвати тільки тривале висихання (близько 4 годин). Також варто відмітити, що делікатні тканини з натуральних волокон не можна чистити методом екстрактора.

Чищення екстрактора знищує пилових кліщів, шкідливі бактерії і іншу патогенну флору, завдяки цьому підвищується рівень комфорту і безпеки.

Видалення плям

Не наймані чохли матраців виготовляються з тканини, з якою досить складно виводити плями, особливо, якщо вони піддавалися дії побутової хімії. Саме тому не рекомендується чистити матрац самостійно, щоб підвищити шанси на видалення стійких плям.

Отже, ми можемо гарантувати не 100% результат виведення плям в таких випадках:

 • Ви намагалися самі вивести плями за допомогою побутової хімії, традиційних засобів для виведення плям;
 • Затирали водою;
 • Звернулися до нас пізніше, ніж 1 день після появи плями.

Варто відмітити, що тут йдеться про сліди напоїв, речовин, які містять яскраві пігменти : чай, кава, вино, фарби.

Хімчистка матраца вдома і видалення плям парою.

Компанія "Аква-Чистка" застосовує високоякісну хімію, яка допомагає вивести плями будь-якого походження, але з одним зауваженням: якщо вони свіже і ви не намагалися вивести їх самостійно. У іншому випадку ми на даємо гарантії, що плями можна буде вивести. Однозначно, забруднення стануть менш помітними.

Якими препаратами користуємося в компанії "Аква-Чистка"?

Однією з кращих компаній, які випускають еко препарати для чищення матраців, є Karcher.

Компанія випускає засоби для миючих пилососів, грунтовані на технології інкапсуляції iCapsol, що вже містить речовину для видалення запахів.

Серед основних переваг такого препарату можна назвати:

 • Забезпечує ефективну і безпечну будь-яких текстильних покриттів;
 • Видаляє навіть стійкі плями від жиру, білку, сажі;
 • Завдяки технології iCapsol не потрібно додаткове змивання, що скорочує час на висихання;
 • Безпечно до текстури матеріалу;
 • Видаляє будь-які неприємні запахи: сечі, нікотину, поту;
 • Після змивання залишає приємний запах.

Також часто в роботі використовуються препарати компанії Chemspec, екологічно безпечні і біорозкладані. У машинці екстрактора застосовується засіб, що залишає після себе легкий запах цитрусових. Препарат видаляє забруднення з волокон текстильної оббивки матраца, такі складні плями: кров, трава, піт, жир, молоко, соуси, шоколад, макарони, дитяче харчування. Також ефективно видаляються неприємні запахи.

Для видалення особливо стійких плям застосовується пре-спрей, яким заздалегідь обробляються матраци, при занадто сильних забрудненнях. Спеціальна ферментна формула ефективно видаляє складні плями, у тому числі від крові, чаю, кави, сечі.

Хімчистка матраців пором

В запасі компанії "Аква-Чистка" є інша технологія, за допомогою якої ми можемо видалити застарілі плями, - чищення паром.

Деякі види матраців не рекомендується піддавати чищенню з великою кількістю вологи. У таких випадках оптимальною технологією вважається чищення паром, яка виконується за допомогою професійного устаткування Karcher. Саме ця компанія внесла основний внесок у розвиток технології чищення пором. Пароочисник нагадує пилосос, тільки оснащений баком для води, яка потім нагрівається до стану кипіння. Нагадаємо, що для чищення паром застосовується тільки вода, без чистячих засобів, що робить її ідеальною для людей, схильних до алергій.

Основні достоїнства технології:

 • Швидкий час виконання - вода нагрівається до 100 градусів за 4-8 хвилин, після завершення процедури не вимагається чекати декілька годин до повного висихання;
 • Професійний пароочисник видає потужний струмінь пари, яка проникає в глибокі шари тканини чохла, наповнювача;
 • Знищення невидимих паразитів;
 • Знищення джерел неприємних запахів.

Як проводиться хімчистка матраца парою?

Як і перед звичайною хімчисткою, поверхня матраца очищається вакуумним пилососом, далі виріб повільно очищається гарячою парою. У окремих випадках потрібно додаткову обробку плям, оскільки пара видаляє 99% забруднень.

Під сильним тиском пара піддається з резервуару по трубці і далі до насадки. Гаряча пара проникає глибоко у волокна оббивки і наповнювача матраца, розчиняючи бруд і знищуючи патогенну флору. У результаті, замовник отримує ідеально чистий, без запахів, матрац.

Оскільки в цій технології не використовуються хімічні препарати, вона абсолютно нешкідлива для дітей, тварин, алергіків, вагітних. Залишкова вологість дуже низька, тому немає необхідності чекати, доки матрац повністю висохне.

Серед ключових переваг чищення матраців парою варто назвати:

 • Видалення складних, у тому числі, застарілих плям;

 • Очищення і зволоження повітря в приміщенні;

 • Знищення пилових кліщів, плісняви, грибка.

Щоб досягти оптимального ефекту, важливо правильно вибрати кут нахилу насадки, температуру пари і силу парового потоку. Співробітники компанії "Аква-Чистка" досконально володіють навичками використання пароочисника, тому ми можемо гарантувати оптимальний результат.

 

Суха хімчистка матраців

Ще однією популярною технологією є сухе чищення, головною відмінністю якого є відсутність води в робочому процесі. Така методика застосовується, якщо чохол матраца виготовляється з делікатної тканини, яка погано переносить вплив вологи.

Чищення матраца виконується із застосуванням спеціального складу у вигляді порошку, який перетворюється на суху піну, яка наноситься за допомогою екстрактора. До складу хімічного чистячого препарату входять мікрочастки, які розщеплюють бруд і видаляють з поверхні чохла матраца. Після того, як суха піна прореагувала, залишки бруду і чистячого препарату видаляються пилососом. Якщо виникає необхідність, окремі плями обробляються безводним органічним засобом для виведення плям.

Суха хімчистка матраца займає близько двох годин, але, оскільки вода в такій процедурі не застосовується, замовникові немає необхідності чекати висихання. Після завершення процедури чищення, ви отримуєте ідеально чистий матрац, без плям і неприємного запаху.

Ефективна дезинфекція матраца

Як вже було вказано вище, на поверхні матраца і в його наповнювачі скупчується жир, частинки шкіри, селяться пилові кліщі, можуть розмножуватися грибки. Щоб позбавитися від невидимих і неприємних сусідів, окрім хімчистки, ви можете додатково замовити послугу дезинфекції.

Для цього матрац обробляється спеціальною рідиною, яка знешкоджує пилових кліщів і мікроорганізми. Потім екстрактор видаляє залишки хімічного складу і загиблих паразитів. Важливо відмітити, що хімічні препарати знищують не лише пилових кліщів, але і їх личинки. При цьому, для людини такі засоби не представляють ніякої шкоди.

Чому варто замовляти хімчистку матраца додому у Києві?

Сучасні ортопедичні матраци складаються з пружинних блоків, тому чистити їх з великою кількістю води - не кращий варіант. Якщо всередину матраца потрапить надлишок вологи, внаслідок пружинні блоки можуть ушкодитися, втратити свої ортопедичні властивості. Саме тому так затребувана хімчистка матраців, яка дозволяє видалити неприємні запахи, усі плями, продезинфікувати поверхню, без неприємних наслідків.

Хімчистка матраців вдома у Києві проводиться фахівцями компанії "Аква-Чистка", які застосовують потужне устаткування. Висока кваліфікація співробітників дозволяє видалити забруднення з матраців будь-якого типу, чохлів з різних тканин, у тому числі і делікатних.

Потужне устаткування, правильно підібрана методика хімчистки і чистячі препарати гарантують, що ваш матрац буде знову чистим, затишним.

Завдяки хімчистці матраца вдома ви бережете: час, сили, фінанси. Час - оскільки вам не треба перевозити матрац в цех, де його чистять. Сили - не треба витрачати половину дня, щоб відчистити його(швидше за все невдало). Також ви економите фінанси, оскільки не треба купувати засоби для видалення плям, не треба купувати новий виріб, якщо виявиться, що чищення своїми силами пошкодило чохол.

Вибираючи послугу хімчистки матраців від компанії "Аква-Чистка", ви отримуєте максимально ефективне виконання роботи. Наші майстри не забувають про якісну сушку, без якої сама висококласна хімчистка матиме плачевні результати. Для сушки використовується потужне устаткування виробництва Німеччини, яке ідеально виконує свої функції, не ушкоджує структуру матраца.

Клінінгова компанія "Аква-Чистка" працює не лише з приватними, але і корпоративними клієнтами. Наші співробітники готові очистити матраци в квартирі, будинку, готелі, санаторіях, лікарнях. У подібних установах забруднення мають зовсім інший характер: сеча, кров, інші біологічні виділення залишають стійкі сліди. Професійна хімчистка матраців у Києві і області гарантує видалення практично будь-яких забруднень, запахів і патогенної мікрофлори.

Як замовити хімчистку матраців
Дзвінок та консультація
Проконсультуємо з будь-яких питань, прорахуємо вартість робіт та погодимо зручний для Вас час виїзду
1
 2
Безкоштовний виїзд
навченого та обладнаного спеціаліста з хімчистки у призначений час за Вашою адресою
Виконаємо роботи вдома
Ви можете бути присутніми в процесі хімчистки та вказати Ваші додаткові вимоги та побажання
3
 4
Оплата після закінчення роботи,
коли Ви переконаєтесь у якості виконаної роботи. Надаємо 14 днів гарантії на виконане чищення

Додаткові послуги:

ok Глибока дезінфекція пором
+20% вартості хімчистки

ok Обробка для захисту від тварин
+20% вартості хімчистки

ok Експрес-сушка меблів
+40% вартості хімчистки

ok Надійний гідрозахист оббивки
+150 грн

ok Виведення молі та захист від її появи
+25 грн

ok Професійна обробка шкіри
+30% вартості хімчистки

Часті питання
 1. Скільки часу займає хімчистка матраца?

  Приблизний час чищення матраца - від 40 хвилин до години. Час висихання виробу складає до 4-5 годин.

 2. Яким устаткуванням і засобами користуються ваші співробітники?

  Для чищення матраців використовується миюче устаткування KÄRCHER, препарати брендів Prochem, Chemspec.

 3. Чи можна почистити меблі в дитячому саду, медичній установі?

  Для чищення матраців використовуються безпечні і гіпоалергенні препарати, які дозволено використати в дитячих садах.

 4. Коли можна викликати вашу бригаду?

  Ми працюємо без вихідних, з понеділка по воскресіння. Залишити заявку на хімчистку ви можете на сайті або по контактних телефонах.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ ЧИ ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Просто залиште Ваш номер телефону, і ми передзвонимо найближчим часом!

позвонить